קטגוריות

אקס מורטיס

אקס מורטיס

החלק הראשון של משחק האימה מעורר החלחלה! מומלץ לשחק עם אורות כבויים ועם הסאונד בפול ווליום לחוויה מעורר פלצות...

אתם מתעוררים באמצע הלילה בלב יער אפל עם מכה אדירה בראש וללא שום זיכרון איך הגעתם לכאן או מה קרה לכם. כל מה שאתם יכולים לזכור הוא החלומות הנוראיים והסיוטיים שהיו לכם. קר לכם, כואב לכם ואתם רעבים, ובזמן שאתם מנסים להתמודד עם כאב הראש הנורא, אתם רואים מרחוק בית בקרחת היער. אתם מחליטים לבקש עזרה בבית הזר... אין לכם הרבה ברירות, אם אתם לא רוצים לקפוא למוות ביער האפל!

הוראות הפעלה: לחצו על Play כדי להתחיל במשחק חדש. המטרה שלכם במשחק המצמרר הזה היא לחקור את הבית הנטוש, לגלות אילו סודות הוא מסתיר ולמצוא את האמת המחרידה על מה שקרה שם.

השתמשו בעכבר כדי לנווט בעולם ולפתור את החידות של הבית. הזיזו את העכבר או לחצו על פריטים שונים שמופיעים בעולם המשחק כדי לקרוא את התיאור שלהם בחלק התחתון של המסך. כדי להתקדם ברחבי העולם, לחצו בעכבר על הכיוון שאתם רוצים לנוע לעברו, או לחצו על החץ הקטן בצד הימני התחתון של העכבר כדי לחזור אחורנית למקום הקודם שהייתם בו. תוכלו לאסוף חפצים במהלך המשחק ולהשתמש בהם - לחצו על חפצים או מקומות בעולם כדי לנוע ולבחון אותם מקרוב. אם אתם רואים חפץ שניתן להרים, לחצו עליו כדי לקחת אותו.

אל תשכחו לבדוק ולחקור בכל מקום, ולהסתכל תמיד מאחורי הכתף שלכם – אתם אף פעם לא יודעים מה מחכה לכם שם...

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):