קטגוריות

אקס-מורטיס 2

אקס-מורטיס 2

משחק המשך למשחק המצמרר והמצליח 'אקס-מורטיס'! צבאות המתים השתלטו על הארץ והשמידו את כל התושבים החיים במגפה שמעולם לא נראתה קודם לכן. למרות שהמצב נראה חסר תקווה, כמה ניצולים אנושיים אחרונים ניסו לקום לקרב אחרון, אבוד מראש. לפני שהמוות סוגר עליהם סופית... הצטרפו למשחק בתור אחד הניצולים שמנסה להיאבק על רגעי חייו האחרונים. אתם מגיעים לכנסייה נטושה באמצע שום מקום, המתים נמצאים מאחוריכם ועומדים לתפוס אתכם, כשלפתע עזרה מגיעה ממקור בלתי צפוי. האם תוכלו למצוא דרך להציל את האנושות, או האם באמת נגזר גורלנו להיכחד? הכול תלוי רק בכם...

הוראות הפעלה: לחצו על Play כדי להתחיל במשחק חדש. זהו משחק של פתירת חידות והתמודדות על בעיות, ולכן הוא דורש יותר מחשבה וקריאה מאשר משחקים אחרים. כדי לשחק, עליכם להשתמש בעכבר – הזיזו את העכבר על פריטים שונים שמופיעים בעולם המשחק כדי לקרוא את התיאור שלהם בחלק התחתון של המסך. כדי להתקדם ברחבי העולם, לחצו בעכבר על הכיוון שאתם רוצים לנוע לעברו, או לחצו על החץ הקטן בצד הימני התחתון של העכבר כדי לחזור אחורנית למקום הקודם שהייתם בו.

תוכלו לאסוף חפצים במהלך המשחק ולהשתמש בהם - לחצו על חפצים או מקומות בעולם כדי לנוע ולבחון אותם מקרוב. אם אתם רואים חפץ שניתן להרים, לחצו עליו כדי לקחת אותו. תוכלו לראות את כל החפצים שברשותכם בצד הימני העליון של המסך. שימו לב שאם לא תפעלו מספיק מהם, צבאות המתים ימצאו אתכם וזה יהיה סופכם... אז כדאי שתחשבו טוב מה אתם הולכים לעשות, ומהר!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):