קטגוריות

אביר האייל
מסך מלא

אביר האייל

ילדי הצופים המרגיזים שוב יצאו לטיול אל היער, והם הולכים להקים מדורה, לעשות הרבה רעש ולשיר שירי צופים בזיופים אדירים. אבל מה שהם לא יודעים הוא שהיער רדוף על ידי רוחו של אביר האייל, ושהוא לא ייתן לאף פולש לצאת משם בחיים... בואו לגלם שוב את התפקיד של האביר הרצחני עם העיניים האדומות הזוהרות, ולבתר את חברי הצופים בזה אחר זה!

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play כדי להתחיל משחק חדש, ואז לחצו על Go כדי להתחיל בשלב הראשון. השתמשו במקשי החצים כדי לנוע: לחצו על מקשי החץ הימני והשמאלי כדי לזוז אחורה וקדימה, על מקש החץ העליון כדי לקפוץ ועל מקש החץ התחתון כדי להתכופף. לחצו על מקש הרווח כדי לתקוף עם החרב שלכם. תוכלו ללחוץ על מקש P כדי לעצור את המשחק בכל שלב, אבל שימו לב שאתם יכולים לעשות זאת רק שלוש פעמים בכל רמה.

המטרה שלכם בכל שלב היא להרוג את כל חברי הצופים שמתקיפים אתכם ולאסוף את הבונוסים שיורדים מהם כמו ערכות ריפוי או נקודות נוספות. תוכלו לאסוף את הבונוסים על ידי כך שתזיזו את האביר לעמוד עליהם. תוכלו לראות את מספר אנשי הצופים שהרגתם ואת הנקודות שלכם בפינה השמאלית העליונה של המסך, ואת החיים שנותרו לכם בפינה הימנית התחתונה של המסך. אם החיים שלכם יגיעו לאפס, המשחק ייגמר.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):