קטגוריות

מסעדת פינגווינים 2

מסעדת פינגווינים 2

לאחר שהמשחק יסיים להטען, לחצו על GAME PLAY כדי להתחיל. לחצו על CONTINUE עד שתגיעו למפה.
פני הפינגווינית הגיעה סופסוף הביתה! בזמן שהיא לא הייתה בבית, רמת האוכל התדרדרה ממש, אבל אל דאגה, פני תציל את המצב! פני מחליטה לפתוח רשת מסעדות משלה, אבל היא זקוקה לעזרתכם, מוכנים?
לחצו על START בפינה הימנית התחתונה של המשחק כדי להתחיל את המשחק.
לקוחות יגיעו ויחכו שתובילו אותם לשולחן. לחצו על לקוח ואז על שולחן פנוי כדי להושיב אותו. ברגע שהלקוח יחליט מה הוא רוצה להזמין, הוא יגיד HELLO וינופף ביד. לחצו עליו או על השולחן שלו כדי לקחת את ההזמנה שלו. כאשר ההזמנה תהיה מוכנה, היא תופיע על שולחן האוכל בתחתית המסך. לחצו על המנה (פני יכולה לקחת 2 מנות ביחד) ולחצו על השולחן המתאים כדי להביא את ההזמנה ללקוח. אחרי שהלקוח הלך, לחצו על השולחן כדי לקחת את הטיפ שהשאיר. שימו לב! זוגות אוהבים שולחן עם זר פרחים - השתדלו לשים זוג של פינגווין ופינגווינית בשולחן עם פרחים כדי לקבל יותר כסף!
עליכם להרוויח סכום מסוים של כסף כדי לעבור ליום הבא! אם לא תצליחו, תצטרכו לעבוד את אותו היום שוב עד שתצליחו.
שימו לב לזמן, המסעדה נסגרת ב9 ועליכם לנסות להרוויח כמה שיותר כסף עד אז! אם לקוח כועס הלך, אתם יכולים לקחת את המנה שלו ולזרוק אותה לפח בתחתית המסך ליד הקופה. נסו לשרת את הלקוחות כמה שיותר מהר כדי להרוויח כמה שיותר כסף, אבל הזהרו שלא תתבלבלו בהזמנות!
עברתם את היום הראשון? כל הכבוד! המסעדה מצליחה מעולה! לחצו על CLOSE כדי לעבור למסך הרווחים שלכם. פה תראו כמה כסף הייתם צריכים להרוויח לאותו יום, כמה הרווחתם באמת, כמה כסף יש לכם בבנק וכמה כסף הרווחתם בכל הימים עד עכשיו.
בסוף כל יום עבודה מוצלח, תקבלו כוכב. אספו כוכבים והשתמשו בהם בקטלוג!
לחיצה על CATALOG תעביר אתכם לחנות השידרוגים שם תוכלו לקנות כל מיני שידרוגים בשביל פני או בשביל המסעדה, שיעזרו לכם להרוויח יותר כסף. בצד שמאל של החנות תראו תמונות של חפצים שונים (מדים, שולחנות ועוד) - לחצו על החפץ שאתם רוצים ותעברו לעמוד בו יופיעו כל מיני שידרוגים של אותו החפץ. שימו לב! אתם חייבים לקנות את השידרוג הנמוך יותר לפני שתוכלו לקנות את השידרוג הבא!
לחצו על START NEXT DAY כדי לעבור ליום הבא!
לא הצלחתם לאסוף מספיק כסף? לא נורא! לחצו על RESTART DAY ונסו שוב!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):