קטגוריות

להלביש את פסיי

להלביש את פסיי

הלבישו את הזמר פסיי, מי שעומד מאחורי הלהיט הבלתי ניתן לעצירה "גנגנם סטייל". אתם יכולים עתה לגרום לו ללבוש כל בגד שאי פעם רק רציתם שילבש, ולא משנה כמה מגוחך. משקפיים ורודים ענקיים, מכנסי דייגים בצבע סגול זרחני, אפילו נעלי שפיץ על עקבים – זה הזמן להתפרע, וכמובן לשמור את התמונה ולהשוויץ בה אחר כך. אם אתם מחפשים אתגר, תוכלו גם לנסות ולהתאים את הלבוש של פסיי לתמונה שהמשחק יציג בפניכם.

הוראות הפעלה: לחצו על Play כדי להתחיל במשחק. כדי לבחור משחק חופשי, לחצו על Dress up. כדי לבחור במשחק התאמה מאתגר, לחצו על Compare.

תוכלו לבחור מהתפריט בצד שמאל את סוג הפריט שאתם רוצים להלביש (נעליים, שיער, מכנסיים, חולצה וכו'), ואז בתפריט בחלק התחתון של המסך לבחור את המראה של הלבוש ואת הצבע שלו. תוכלו גם לבחור את הרקע שמאחורי דמות הפסיי שלכם. כשאתם מרוצים מהתוצאה הסופית, תוכלו ללחוץ על כפתור המצלמה בצד הימני התחתון של המסך, ואז ללחוץ על כפתור השמירה כדי לשמור את התמונה הסופית המוצלחת במחשב שלכם.

במשחק ההתאמה תצטרכו לבחור את הלבוש בסגנון ובצבע של התמונה שהמשחק יציג בפניכם, ומדד ההתאמה בצד ימין יעלה ככל שדמות הפסיי שלכם תהפוך לדומה לדמות של המשחק. תנצחו במשחק אם תצליחו להלביש אותה בצורה זהה.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):