קטגוריות

ראש קופסה 2
מסך מלא

ראש קופסה 2

משחק יריות בזומבים עם שינוי אחד משמעותי – עכשיו אתם והזומבים נמצאים בתור עולם משונה שעשוי כולו מקופסות, הזומבים עצמם הם אנשי קופסה, שדומים לחיילי לגו קטנים. עליכם להשתמש בכל הנשקים שברשותכם כדי להרוג את סוגי הזומבים השונים עשויי הלגו, לחמוק מההתקפות שלהם ולהשיג מספיק הריגות שרשרת כדי לשדרג את הנשקים ואת היכולות שלכם. האם אתם מוכנים להיכנס אל תוך עולם הקופסה ולהתמודד עם פלישת הזומבים הגדולה גם שם?

הוראות הפעלה: במסך הפתיחה בחרו את סוג המשחק המועדף עליכם – שחקן יחיד, שני שחקנים ביחד או שני שחקנים זה מול זה.

לשחקן הראשון במשחק של שחקן יחיד, השתמשו במקשי החצים כדי לנוע – חץ עליון כדי לזוז למעלה, חץ תחתון כדי לזוז למטה, חץ ימני כדי לזוז ימינה וחץ שמאלה כדי לזוז שמאלה. לחצו על מקש הרווח כדי לירות. כדי להחליף נשקים, לחצו על מקשי המספרים 0 ו-9.

במשחק משותף, השחקן הראשון ישתמש במקשי החצים כדי לנוע, במקש / כדי לירות ובמקשי . ו-, כדי להחליף נשקים. השחקן השני ישתמש במקשי WASD כדי לנוע (W למעלה, S למטה, D ימינה ו-A שמאלה), במקש הרווח כדי לירות ובמקשי Q ו-E כדי להחליף נשקים.

המטרה היא פשוטה – להרוג לפני שאתם נהרגים! בכל רמה תהיה לכם משימה חדשה להשלים לפני שתוכלו לעבור הלאה. אספו בדרך כמה שיותר נשקים, ציוד ובונוסים, ותמיד תנסו לשמור על הכפלת הקומבו שלכם. כל הרג יזכה את הקומבו שלכם בנקודה אחת, אך הוא גם ירד עם הזמן אם לא תמשיכו בהרג, ובקצב הולך וגדל ככל שהקומבו שלכם גבוה יותר. בעזרת הניקוד הזה תוכלו לרכוש נשקים חדשים או לשדרג את הנשקים הקיימים שלכם. הקפידו לשדרג את הנשקים שלכם כל הזמן, נסו לחסל את קופסות השטן האדומות כמה שיותר מהר – כי הן יכולות לירות עליכם ולכן הכי מסוכנות – והיזהרו כשאתם משתמשים בחומרי נפץ, משום שגם אתם יכולים להיפגע.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):