קטגוריות

שחר הסלבריטיז 2
מסך מלא

שחר הסלבריטיז 2

הפעם זה לא סרט, זו המציאות המרה: גם הוליווד לא הצליחה להתחמק ממתקפת הזומבים העולמית, והכוכבים הגדולים ביותר של המסך הכסוף הפכו עתה למתים-חיים טורפי אדם הלהוטים אחר מוח אנושי. אתם משחקים את שומר הראש של סילבסטר סטאלון, שמוכן להילחם עד חורמה בזומבים הרצחניים כדי להציל את חיי הבוס שלו. סטאלון נוהג בלימוזינה המפוארת שלו, בעוד שאתם כשומר הראש עומדים עליה, מכוונים את הנשק שלכם ומוכנים לטבוח בכל זומבי שרק יעז להתקרב אליכם.

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור New Game כדי להתחיל משחק חדש. המטרה שלכם היא להגן על הלקוח שלכם סטאלון מכל הזומבים כוכבי הוליווד שמנסים לטפס על הלימוזינה שלו ולהשמיד את שניכם. כדי לעשות זאת, השתמשו בעכבר על מנת לכוון את הנשק שלכם, ולחצו לחיצה רציפה על הכפתור השמאלי של העכבר על מנת לירות בזומבים. כדי להשמיד אותם תצטרכו להרוס את הראש שלהם לחלוטין ביריות ארוכות לכיוונו. אם אחד הזומבים הצליח להגיע אל הלימוזינה, תוכלו לחבוט בו ולהעיף אותו אחורה בלחיצה על מקש הרווח. לחצו על מקש R כדי לטעון מחדש את הנשק שלכם, במקרה שנגמרה לכם התחמושת. מדי פעם יקפוץ עליכם אחד הזומבים ויטפס על המכונית. במקרה הזה תצטרכו לחנוק אותו ולהעיף אותו אחורה, ואת זה תעשו על ידי לחיצות מהירות ורבות על מקש הרווח.

מצד שמאל של המסך תוכלו לראות את כמות התחמושת שנותרה לכם, את מד החיים שלכם ואת מד החיים של הלימוזינה. אם שני המדים האלו יגיעו לאפס, תפסידו במשחק. אם תשרדו את גל הזומבים ותהרגו את כולם, תוכלו לעבור לשלב הזה. על כל זומבי שאתם הורגים, אתם זוכים בנקודות ובכסף. בין הרמות תוכלו להשתמש בכסף על מנת לרפא את עצמכם, לתקן את הלימוזינה, לשדרג אותה ולהוסיף לה הגנות, וגם לקנות לעצמכם נשקים חדשים. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):