קטגוריות

מלך גבעת הזומבים
מסך מלא

מלך גבעת הזומבים

אתם הלוחמים האחרונים שנותרו כדי להדוף את גלי הזומבים הרצחניים ואוכלי האדם שהשתלטו על העולם בהמוניהם. לאחר שהצלחתם להימלט מהעיר בחיים וברחתם מכל הזומבים שניסו לתפוס אתכם, החלטתם שהגיע הזמן להשיב מלחמה למתים-החיים. מצאתם לכם מיקום אסטרטגי מעולה להתקפה על ראש גבעה, ואתם נחושים להגן על הגבעה שלכם בכל כוחכם, ולא משנה מה יהיה. בכל ערב עם רדת החמה, הזומבים מגיעים מכל עבר על מנת להשמיד אתכם, ואתם מגששים באפלה מוחלטת, עם רק פנס אחד לעזרה, בניסיון למצוא את הזומבים לפני שהם ימצאו אתכם. האם תצליחו לשרוד עד הבוקר?!

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play כדי להתחיל משחק חדש. הגיבור שלכם יופיע על הגבעה והלילה יתחיל לרדת – ואתו יגיעו גם הזומבים. השתמשו בעכבר כדי לכוון את האור ולהשקיף על הסביבה שלכם, ולחצו על הכפתור השמאלי של העכבר על מנת לירות. העבירו את האור ממקום למקום ונסו לאתר את הזומבים שתוקפים אתכם. ברגע שאתם רואים זומבי, עליכם לירות עליו ולחסל אותו כמה שיותר מהר. כרגע שתקבלו נשקים נוספים, תוכלו להחליף ביניהם בלחיצה על המקשים Q ו-E. תוכלו לראות את מצב החיים, מצב התחמושת ומצב הכסף שלכם בצד הימני של המסך.

עליכם להרוג את הזומבים ולשרוד על הגבעה עד לזריחת החמה. אם הצלחתם לשרוד, תעברו לרמה הבאה ותוכלו להשתמש בכסף שצברתם כדי לקנות נשקים חדשים. כדאי לכם להצטייד היטב, כי השעה מאוחרת, בקרוב תשקע השמש והקרב הנורא יתחיל מחדש..

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):