קטגוריות

עצלנית בעבודה 2
מסך מלא

עצלנית בעבודה 2

שרה עובדת בחנות בגדים ובדרך כלל היא עובדת מאוד חרוצה. אבל הערב יש לה דייט מאוד חשוב עם בחור מהחלומות, והיא פשוט לא יכולה לחשוב על שום דבר אחר! ולא רק שהראש שלה בעננים, היא גם צריכה להתכונן לדייט ולהיראות הכי טוב שיש, אבל איך היא יכולה למרוח לק או להתאפר כשהבוסית שלה כל הזמן מסתכלת עליה? עזרו לשרה להתכונן לדייט בלי שיתפסו אותה מתבטלת בעבודה!

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play כדי להתחיל משחק חדש. בשורה בצד התחתון של המסך תוכלו לראות את כל המשימות ששרה צריכה להשלים. אתן צריכות לסיים את כל המשימות כדי לנצח במשחק. כדי להשלים משימה, לחצו עליה ובצעו אותה – למשל, אחת המשימות היא למרוח לעצמכן אודם על השפתיים. לחצו על השפתיים כדי להתחיל לצבוע אותן, ולחצו כמה פעמים בזו אחר זו עד שהשפתיים כולן נצבעות בצבע אדום חזק ואחיד. עליכן לנסות לסיים את המלאכה לפני שהבוסית שלכן תעבור בחנות ותתפוס אתכן. אם תצליחו, המשימה תושלם ותוכלו לעבור למשימה הבאה.

חשוב מאוד שהמנהלת של החנות לא תראה אתכן מתעסקות בשטויות במקום לעבוד, לכן כשהמנהלת מגיעה ומתחילה לצעוד בחנות, לחצו מהר על האיקס בצד הימני העליון של המשימה כדי לסגור אותה מהר. לאחר שהבוסית תסתכל עליכן ותלך לדרכה, תוכלו לחזור למשימה, אבל אם לא השלמתן אותה במלואה – תצטרכו להתחיל אותה מההתחלה.. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):