קטגוריות

פרופסור לתיקים

פרופסור לתיקים

אומרים "הראי לי את התיק שלך ואגיד לך מי את", אז רוצות לדעת מה התיק שלכן אומר על האישיות והאופי שלכן? ואיזה עתידות אפשר לנבא לפי התיק שבחרתן היום? זה משנה אם יש לכן תיק גב, תיק צד או בכלל תיק קטנטן ליד? הפרופסור לתיקים היא המומחית האמיתית בתחום והיא תוכל להגיד לכן כל מה שתרצו לדעת אם רק תספרו לה איך נראה התיק שלכן. אז קדימה, הפרופסור מחכה לדעת הכול על התיק האופנתי שלכן...

הוראות הפעלה: לחצו על Start כדי להתחיל משחק חדש, ואז לחצו שוב על Start לאחר שבחרתן את התאריך של היום בלוח השנה. על המסך יופיעו עשרה סוגי תיקים שונים – לחצו על התיק שהכי דומה לתיק שבחרתן לקחת היום. עכשיו תוכלו לצבוע את התיק על המסך לפי המראה של התיק שלכן: לחצו על הצבע שאתן רוצות, והדוגמאות השונות יתחלפו לצבע שבחרתן. אז לחצו על הדומה שאתן רוצות, ולחצו על התיק כדי לצבוע אותו. שימו לב שהתיק מחולק לכל מיני חלקים שונים, כך שתוכלו לשלב צבעים ולהכין אותו כמה שיותר דומה לתיק האמיתי שלכן.

לאחר מכן לחצו על Next כדי להמשיך. במסך הבא, אתן צריכות למלא את התיק בכל מה שבחרתן לשים בו היום. כדי להכניס חפצים לתיק, לחצו עליהם בכפתור השמאלי של העכבר, החזיקו את הכפתור, גררו את החפצים אל התיק ושחררו את הלחיצה. החפץ עכשיו בתוך התיק. לחצו על כפתור החצים מתחת לתיק כדי לראות עוד חפצים שתוכלו להכניס לתוך התיק שלכן.

אחרי שהכנסתן את כל החפצים שאתן רוצות, לחצו על כפתור Analyze כדי לתת לפרופסור לתיקים לנתח את התיק שלכן. היא תבדוק את התיק שלכן ואת כל מה שנמצא בו ותספר לכן מי אתן ומה האופי שלכן. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):