קטגוריות

גן עדן לאוגרים 1
מסך מלא

גן עדן לאוגרים 1

לניק יש תחביב מיוחד במינו: הוא אוהב לעצב בתים לאוגרים. הוא ממש נהנה להפוך את הבתים של החיות הפרוותיות המתוקות למקומות הכי יפים והכי כיפים, כדי שהאוגרים פשוט יהיו מאושרים. בואו לעזור לו להכין בית נפלא לחברים האוגרים הצמריריים שלנו..

הוראות הפעלה: לחצו על Play כדי להתחיל משחק חדש. מצד ימין של המסך יש לכם סרגל כלים שבעזרתו תוכלו לעצב את בית האוגרים. לחצו על כפתור האדמה כדי להחליף בין מצעים ורקעים שונים לבית האוגר עד שתהיו מרוצות מהמצע שבחרתן.

לאחר מכן, תוכלו ללחוץ על שאר הקטגוריות – בתים, משחקים, אוכל וקישוטים – כדי לפתוח חלונות חדשים ובהם כל הפריטים שתוכלו להניח בחדר. תוכלו לגלול בין האפשרויות השונות בעזרת הגלגלת האדומה בצד ימין של החלון. כדי להניח פריט, לחצו עליו והוא מיד יופיע בבית. לאחר מכן, תוכלו ללחוץ עליו, להחזיק את הלחיצה ולגרור אותו למקום אחר בבית האוגר כדי לעצב אותו בצורה הכי מתאימה.

מצד שמאל יש לכן עוד כלים: חץ אחורה לביטול הפעולה האחרונה, וכפתור Reset כדי למחוק את הכול ולהתחיל מחדש. כשאתן מרוצות מהבית המעוצב של האוגרים, לחצו על כפתור האוגר בפינה השמאלית כדי לראות את האוגר בביתו החדש. לחצו על כפתור Result כדי לשמוע את ניק מספר מה דעתו של האוגר על הבית!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):