קטגוריות

תספורות למפלצות

תספורות למפלצות

בית הספר התיכון למפלצות זה לא תיכון רגיל, ואת המכשפים, המכשפות, הערפדים ומפלצות שלומדים שם לא תוכלו למצוא בשום בית ספר אחר. אז הם קצת שונים, אבל גם התלמידים של בית הספר למכשפות אוהבים להתגנדר ולהתפרע בתספורות ותסרוקות חדשות.. ופה אתן מגיעות כדי לעזור להם להגשים את החלומות הכי משוגעים שלהם. בואו לצבוע להם את השיער לגוונים משונים, לגזור קווצות שיער בכל מיני אורכים פרועים, וליצור את התספורת הכי מפלצתית שיש...

הוראות הפעלה: בחרו שפה ולחצו על Continue ואז על Play כדי להמשיך. במרכז משחק התספורות תופיע ערפדה צעירה שרוצה להתחדש קצת בתספורת ובצבע. כדי לצבוע את השיער שלה, בחרו צבע ממגוון הצבעים האדיר בצד ימין של המכשפה. לחצו על הצבע שאתן רוצות, ואז על קווצת השיער שאתן רוצות לצבוע, והשיער מיד יחליף צבע. שימו לב שהשיער מחולק להמון חלקים קטנים, כך שתוכלו לשלב צבעים וליצור כאן בלאגן שלם.

מצד שמאל של הערפדה יש לכם המון כלים לטיפול בשיער: מסרק לסירוק השיער, פן, מספריים לגזירה, שיקוי קסמים שירגום לשיער לצמוח ברגע, מכונת גילוח למפלצות שאוהבות קצת קרחת, מסלסל שיער ומחליק שיער. כדי להשתמש במכשירים, לחצו עליהם כדי לבחור אותם ואז לחצו על קווצת השיער שבה אתן רוצות לטפל. השימוש במספריים ובמכונת הגילוח הוא קצת שונה: לחצו עליהם כדי לבחור אותם, ואז לחצו, החזיקו ושרטטו על השיער של הערפדה קו שמראה איפה אתן רוצות לגזור את השיער. שחררו את הלחיצה כדי לגזור.

התבלבלתן? לא נורא! מצד שמאל יש לכן כפתור ביטול לפעולות האחרונות שלכן. כשאתן מרוצות מהמראה של הערפדה, לחצו על החץ מצד ימין כדי לעבור למסך הבא, שבו תוכלו להוסיף קישוטים מפחידים לשיער של הערפדה, לרסס אותו בספריי עכבישים או להשתמש במחק כדי להסיר קישוטים מיותרים. לחצו שוב על החץ בצד ימין כדי לראות את הערפדה המרוצה במגדל האפל של בית הספר למפלצות על רקע סערת ברקים מפחידה, ותוכלו גם לשמור את התמונה, להדפיס אותה או אפילו לשתף בפייסבוק.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):