קטגוריות

בית חולים בחווה החמודה

בית חולים בחווה החמודה

קלואי תמיד אהבה חיות חמודות, והחלום שלה מאז ומעולם היה לטפל בהן ולדאוג להן כשהן חולות. עכשיו סוף סוף היא פתחה את המרפאה הווטרינרית החדשה שלה בחווה החמודה, והיא מתכוונת לעזור לכל החיות החמודות ולסייע להן להבריא. הצטרפו לקלואי וטפלו בפציינטים המתוקים שלכן באהבה, עם המון גרגורים וליטופים.

הוראות הפעלה: לחצו על Play כדי להתחיל משחק חדש בבית החולים של החווה החמודה. המטרה שלכן היא לעזור לכל החיות החולות של החווה החמודה להחלים. כדי להתחיל לטפל בחיות, לחצו על החיה החולה בכפתור השמאלי של העכבר, החזיקו את העכבר וגררו את החיה לדלת המתאימה, שם תוכלו לשחרר אותה. נועו ברחבי החווה בעזרת הזזה של העכבר ימינה ושמאלה. הניחו את החיה החולה ליד הדלת המתאימה כדי לטפל בה, בהתאם לבועת המחשבה של החיה שמראה מאיזה בעיות היא סובלת: לחצו על דלת כחולה כדי לאבחן את המחלה של החיה, ועל דלת ירוקה כדי להבריא את החיה.

בתוך חדר האבחון וחדר הטיפולים תצטרכו לבצע בדיקות שונות בחיה לפי ההוראות – למשל, כדי לטפל בחתול שנתקע לו שבר זכוכית בגוף, תצטרכו לעבור עליו בחדר האבחון עם זכוכית מגדלת, בעזרת לחיצה רציפה על העכבר והזזת העכבר על גוף החתול, עד שתמצאו את הזכוכית המכאיבה. אז תעבירו את החתול לחדר הטיפולים, בו תלחצו על פינצטה ואז על הזכוכית כדי להסיר אותה, ותחטאו ותחבשו את הפצע באופן דומה.

לאחר שתסיימו לטפל במטופל חמוד אחד, יבוא הבא בתור שמחכה לעזרה שלכן. על כל מטופל שתצליחו להבריא תקבלו גם כסף, שבעזרתו תוכלו לרכוש ציוד וקישוטים חדשים למרפאה. העזרה לחיות תאפשר לכן גם לפתוח דלתות חדשות לחדרי טיפולים משוכללים יותר, כמו חדר לידה וחדר פיזיותרפיה. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):