קטגוריות

החווה הנפלאה שלי

החווה הנפלאה שלי

משחק כיפי בסגנון פארמוויל: בואו לטפח את החווה החדשה שלכן, לשתול פרחים, ירקות ופירות, לקצור את הגידולים של החווה, להתעשר ולראות את החווה הולכת וגדלה. המטרה שלכן היא לדאוג שהחווה תהיה מטופחת ומטופלת תמיד, לשתול את הצמחים, להשקות אותם, לאסוף את התבואה וכמובן למכור אותה ולהרוויח כסף! האם אתן מסוגלות להקים את החווה הכי מוצלחת והכי יפה במשחק?

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור כדי להתחיל משחק חדש. תוכלו לראות החווה שלכן לפניכן, ומצד שמאל למצוא את המכשירים והאזורים השונים שלכן: מעדר, מזלף, באר ואסם. בשורה התחתונה של המסך תכלו להגיע לתפריט שבו אפשרי להשתמש בכסף שתרוויחו ממכירת התבואה כדי לקנות זרעים וחיות חדשות כדי להרחיב את החווה.

כדי להתחיל לעבוד בחווה, לחצו על המעדר בכפתור השמאלי של העכבר, ואז לחצו על חלקת האדמה שאתן רוצות לעבד. לאחר מכן בחרו את שק הזרעים, ולחצו שוב על האדמה המעובדת כדי לשתול אותם. לאחר שהשתילים צמחו וגדלו, לחצו על המריצה ולאחר מכן על חלקת האדמה עם הצמחים המוכנים לקטיף כדי לאסוף את התבואה. אם הצמחים יבשים וזקוקים להשקיה, לחצו על המזלף ולאחר מכן על חלקת האדמה היבשה כדי להשקות אותה. אם יש לכם דרישה למוצר מסוים מהחווה, שימו אותו על המריצה כדי למלא את הדרישה ולספק את המוצר המבוקש. כדי לחלוב את פרת החווה, לחצו עליה כדי למלא בקבוק בחלב, ואז לחצו עליה שוב כשבקבוק החלב מלא כדי לאסוף אותו. כשהמריצה מלאה בתבואה, לחצו על האסם כדי למכור את כל הסחורה שלכן. אם המזלף ריק ממים, לחצו על הבאר כדי למלא אותו. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):