קטגוריות

עוגיות טעימות

עוגיות טעימות

במפעל העוגיות מייצרים המון עוגיות ועוגות טעימות מכל הסוגים, עם קצת ועם ריבה, עם ג'לי ועם שוקולד.. כל כך הרבה דברים טעימים לבחור מהם! בואו לעזור לילדים לסדר את כל העוגיות במקום ולקחת איתם רק את העוגיות שהם רוצים. כדאי לכן לעבוד מהר וביעילות, כי הזמן שלכן מוגבל והעוגיות כל הזמן זזות הלאה על הסרט הנע במפעל.

הוראות הפעלה: לחצו על Play כדי להתחיל משחק חדש. על המסך יופיעו שני סרטים נעים – העליון הוא הסרט שלכם שבו תוכלו לראות סימנים של סוגי עוגיות ועוגות שונים. בסרט הנע התחתון יופיעו הרבה מאוד סוגי עוגיות. המטרה שלכם היא לבחור את העוגות המתאימות מהסרט הנע התחתון ולהתאים אותן אל המקום הנכון בסימני העוגיות בסרט הנע העליון. כדי לעשות זאת, לחצו בעזרת הכפתור השמאלי של העכבר על העוגייה הרצויה בסרט התחתון, ואז לחצו שוב על סימן העוגייה שמתאים לה בסרט העליון כדי להניח אותה במקום.

בכל רמה תצטרכו להתאים מספר מסוים של עוגיות כדי לעבור לרמה הבאה. אם תצליחו לסדר את הכמות המתאימה לפני שיגמר הזמן הקצוב, תעברו הלאה. אם לא תצליחו ויגמר הזמן, תפסידו במשחק. תוכלו לראות כמה עוגיות סידרתן וכמה עוד נותרו לכן, באיזו רמה אתן וכמה זמן נותר לכן בתפריט שבמרכז המסך. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):