קטגוריות

שים ת'תוספת 2

שים ת'תוספת 2

אתן מנהלות קפיטריה חדשה, והמטרה שלכן היא לתת לכל לקוח את האוכל הכי טעים, בריא ומזין שאתן יכולות בקצב הכי מהיר שיש. בואו להרכיב ללקוחות את הארוחה החלומית שלהם, להרוויח המון כסף בטיפים מלקוחות מאושרים, ונסו כמובן שלא להתבלבל בהזמנה, כי אין דבר יותר גרוע מלקוח רעב וכועס...

הוראות הפעלה: כדי להתחיל את המשחק, קודם כל בחרו את רמת הקושי לפי סדר עולה: יום איטי, ארוחת צהרים ושעת השיא, כשברמת שעת השיא תזכו בנקודות בונוס בגלל הקושי. לאחר שתבחרו קושי, תעברו למסעדה ותתחילו לשרת את הלקוחות. כשלקוח יגיע, תוכלו לראות איזה סוג אוכל הוא רוצה לפי בועת המחשבה שלו – האם הוא רוצה סלט, מרק, סנדוויץ' או שתייה. בחרו את הצלחת או הקערה המתאימה לפי המנה שהלקוח רוצה, ואז תעברו לתפריט בחירה שבו תוכלו למלא את הצלחת בירקות, בתוספת וברוטב שהלקוח רוצה לפי בועת המחשבה שלו.

למשל, אם מגיע לקוח שרוצה מיץ תפוזים וסלט, קודם כל לחצו על מכשיר המשקאות כדי למלא כוס מיץ תפוזים, ואז לחצו על קערת הסלט. אתם תעברו לתפריט בניית הסלט ובבועת המחשבה של הלקוח יופיעו כל התוספות שהוא רוצה. לחצו על התוספות והרטבים הנכונים כדי למלא את ההזמנה, ואז לחצו על הסלט השלם כדי לתת אותו ללקוח.

אם תתבלבלו בהזמנה, הלקוח יכעס ותצטרכו להתחיל מחדש. אם תמלאו אותה כמו שצריך, הוא ישמח וגם ייתן לכן טיפ, והלקוח הבא יגיע. שימו לב שיש לכן זמן מוגבל, אז נסו להרוויח כמה שיותר כסף עד שייגמר היום. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):