קטגוריות

מספרה

מספרה

ז'אן הספרית הגשימה חלום וסוף סוף פתחה מספרה משלה. היא לא יכולה לחכות עד שתתחיל לחפוף את השיער של הלקוחות בשמפו בריחות נפלאים, לספר את כולם בתספורות הכי מהממות ולצבוע לצבעים הכי מטורפים. אבל היא קצת דואגת שהיא לא תצליח להתמודד עם כל הלקוחות ועם כל הבקשות שלהם. האם תוכלו לעזור לז'אן להפוך את המספרה שלה למספרה הכי טובה בעיר?

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play כדי להתחיל משחק חדש. כדי להצליח בכל רמה, אתן צריכות לוודא שהלקוחות יהיו מרוצים ולטפל בהם, וכך להשיג נקודות מכל לקוח מאושר.

כדי לטפל בלקוחות, חכו עד שהם יכנסו למספרה, ואז תוכלו לראות בבועת המחשבה שלהם איזה טיפול הם רוצים – חפיפה, תספורות וכו'. כדי לטפל בהם, לחצו עליהם עם הכפתור השמאלי של העכבר, החזיקו וגררו אותם לעבר הכיסא המתאים. לאחר שתשחררו, ז'אן תגיע אוטומטית ותטפל בהם. שימו לב שהלקוחות יכולים לבקש עוד שירותים – למשל, לקוח אחרי חפיפה יכול לרצות תספורת, וההיפך. אחרי שהלקוח סיים את כל הטיפולים שלו, הוא ייתן לכן כסף ותקבלו נקודות.

אם אחרי שאוזל הזמן בשעון בצד העליון הימני של המסך יש לכן יותר נקודות מהמטרה של הרמה, תנצחו ותוכלו לעבור לרמה הבאה. קחו בחשבון שעם כל רמה ז'אן תרחיב את המספרה בעוד טיפולים ועמדות, וגם הלקוחות יתחילו להגיע בהמוניהם...

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):