קטגוריות

טימי הברברי

טימי הברברי

טימי הברברי הנועז נמצא בחיפוש אחרי חפץ קסם מסתורי. הוא סייר לאורכה ולרוחבה של הארץ עד שהגיע אל היער המכושף, שם נמצא לפי השמועות הגביע הקסום שהוא מחפש. עזרו לטימי הברברי ולחבריו הטובים סנדקי הפיות וונדה וקוזמו לחצות את היער המכושף ואת שאר האתגרים שעומדים לפניהם כדי להגיע אל החפץ הקסום!

הוראות הפעלה: השתמשו במקשי החצים כדי לשלוט בטימי – לחצו על חץ הימני כדי לזוז קדימה, על מקש החץ השמאלי כדי לזוז אחורה, על מקש החץ העליון כדי לקפוץ ועל מקש החץ התחתון כדי להרים חפצים. לחצו על מקש Z כדי לתת אגרוף או לזרוק חפצים על אויבים. בשליטה על וונדה, לחצו על מקש הרווח כדי להשתמש בשוט שלה ולהסיר קליפות בננה כדי שקוזמו לא יחליק עליהן. אספו מטבעות כסף כדי לזכות בכוחות חדשים ומיוחדים, וחפשו נצנוצים על המסך שמסמנים איפה יש מטבעות חבויים. אספו גם מטבעות זהב לנקודות בונוס.

המטרה שלכם היא להוביל את החבורה שלכם דרך היער, לשמור על בר האנרגיה (בצד העליון של המסך) מלא, ולהכות בכל האויבים שעומדים בדרך שלכם. אם תפגעו ובר האנרגיה יתרוקן, תאבדו פסילה. כשיגמרו לכם כל הפסילות, תפסידו במשחק. נסו להגיע כמה שיותר רחוק ולאסוף כמה שיותר נקודות! בהצלחה.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):