קטגוריות

משאלת גיבור העל הגדול

משאלת גיבור העל הגדול

טימי שוב עשה את זה! הפעם הוא ביקש שכל החברים שלו יהפכו לגיבורי-על. טוב ויפה, רק יש בעיה אחת – גם כל האויבים שלהם הפכו לנבלי-על! עכשיו כל הרשעים המרושעים האלו משתוללים ברחוב ועושים בלאגן, ורק גיבור העל טימי יכול לעצור אותם ולשלוח אותם אחד אחד אל הכלא.

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Start Game כדי להתחיל משחק חדש. המטרה שלכם היא לירות בכמה שיותר נבלי-על בעזרת קרן השיגור שלכם ולשלוח אותם אל כלא הרשעים. השתמשו בעכבר כדי לכוון את הקרן שלכם, ולחצו על הכפתור השמאלי של העכבר כדי לירות אותה. כוונו את הקרן אל חץ אדום כדי לעבור את קוביית הקומיקס הבאה במשחק. שימו לב לחץ המהבהב – הוא מראה לכם באיזו קוביית קומיקס נמצא עכשיו נבל-על חופשי ומסוכן. עברו אל הכיוון המהבהב במהירות כדי לתפוס אותו לפני שיעלם. אתם צריכים גם לשים לב על מי שאתם יורים, לכוון רק אל רשעים, ולהיזהר שלא לפגוע בחברים ובעלי הברית שלכם.

מצד ימין של המסך תוכלו לראות את המצב שלכם: כמה זמן נשאר לכם, כמה נבלים הצלחתם להכניס לכלא מתוך המטרה שלכם לאותה הרמה, ובכמה חברים יריתם בטעות מתוך הכמות המותרת לכל רמה. אם לא תצליחו לירות במספיק עבריינים עד שהזמן יגמר, או אם תפגעו ביותר מדי חברים ברמה אחת, תפסידו במשחק!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):