קטגוריות

Zombie Trailer Park

Zombie Trailer Park

הזומבים כבר הרסו את כל הערים הגדולות, החריבו את המגדלים ואת הקניונים הגדולים, ועכשיו הם עוברים אל המטרה הבאה – התושבים הכפריים ופשוטים של פארק הקרוונים. אבל זה לא יעבור להם כל כך בקלות... מסתבר שהתושבים של פארק הקרוונים הם לא מסכנים כמו שהם נראים, והם מוכנים להחזיר מלחמה לזומבים בכל האמצעים העומדים ברשותם. התכוננו לקרב ארוך לחיים או לאל-מוות...

הוראות הפעלה: בחרו שלב במשחק כדי להתחיל לשחק. אם זה המשחק הראשון שלכם, בחרו בשלב 1 והתחילו משחק חדש.

זהו משחק הגנה שבו עליכם לבנות בניינים ולגייס חיילים מסוגים שונים על מנת להגן על הקרוון שלכם מפני הזומבים הרצחניים שמגיעים אליכם בלי סוף. החיילים העומדים ברשותכם הם חייל פשוט שמכה במעדר שלו בראשי הזומבים, חקלאי זועם עם רובה ציד, מומחה הישרדות שמשליך פצצות על הזומבים, נהגי משאית שיכול לרגום אותם בבקבוקי תבערה מתוצרת בית, ומטיף כפרי שמגייס את רוח האל כדי להפוך את הזומבים לבעלי ברית.

הבניינים שעומדים ברשותכם הם חצר גרוטאות שמגייסת לכם כסף – בניין שכדאי מאוד להתחיל איתו כדי להבטיח שהכסף ימשיך לזרום, קרוון כדי להגדיל את כמות החיילים שאתם יכולים לגייס, חווה שמאפשרת את שליחתם של החקלאים הזועמים, מוסך שמאפשר את שליחתם של מומחי ההישרדות, מזקקה שמאפשרת הכנת בקבוקי תבערה לנהגי המשאית, וכנסייה שמאפשרת את שליחתו של המטיף.

בצד העליון של המסך תוכלו לראות את מצב הכסף שלכם, המבנים והחיילים העומדים ברשותכם, כמה חיילים כבר גויסו ומהי המכסה שעומדת ברשותכם, וגם כמה נקודות יש לכם. על הרג של זומבים אתם זוכים בנקודות, ואם תגיעו ל-3,000 נקודות, תוכלו לשלוח המון זועם נגד הזומבים ולחסל אותם במכה. עליכם לשרוד את כל מתקפות הזומבים כדי לעבור אל הרמה הבאה.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):