קטגוריות

Undead Highway

Undead Highway

אז ישבתם לכם בסלון בשלווה וראיתם טלוויזיה, כשלפתע פתאום החלה אפוקליפסת הזומבים בלי שום הודעה מוקדמת, וכל היצורים המגעילים האלו עכשיו מנסים להיכנס אליכם הביתה, לשבור לכם את הפלזמה ולאכול לכם את המוח. אבל אל תרחמו על עצמכם כל כך, אומרים שיש עוד ניצולים ושהם כולם נמצאים במבצר בטוח בשם הייבן איילנד, ואם תצליחו להגיע לשם עד מחר - תהיו בטוחים. לא רק זאת, אלא שגם יש לכם מוח על הכתפיים, ואתם יודעים להרכיב כל מיני מכשירים ומלכודות קטלניים למלחמה בזומבים מסתם כל מיני פיסות זבל שאתם מוצאים ברחוב. זה בהחלט יכול להיות שימושי.. פקחו עין וחפשו מפתחות למכוניות שנמצאים על חלק מהזומבים. ברגע שתמצאו מכונית, תוכלו ללחוץ על דוושת הגז ולהתחפף מאזור הסכנה!

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play Game כדי להתחיל משחק חדש. השתמשו במקשי WASD או מקשי החצים כדי לזוז – מקש W או חץ עליון כדי לזוז למעלה, מקש S או חץ תחתון כדי לזוז למטה, מקש A או חץ שמאלי כדי לזוז שמאלה ומקש D או חץ ימני כדי לזוז ימינה. לחצו על מקש הרווח כדי לעבור לנשק הבא שלכם. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את הנשק, ולחצו על הכפתור השמאלי של העכבר כדי לירות. השתמשו במקשי המספרים במקלדת מ-1 ועד 0 כדי לבחור בנשקים השונים שברשותכם. בכל רגע תוכלו ללחוץ על מקש P כדי לעצור את המשחק, ועל מקש Esc כדי לצאת מהמשחק.

במשחק עליכם לנוע ברחובות העיר, להרוג את כל הזומבים שמתקרבים אליכם, ולאסוף את התיבות שהם משאירים מאחוריהם כדי לקבל עוד נשקים ותחמושת. אם הזומבים יתקרבו אליכם וינשכו אתכם, מדד ההדבקות שלכם יעלה. אם הוא יגיע למאה אחוז, תהפכו בעצמכם לזומבים ותפסידו במשחק. המטרה שלכם היא להשיג מפתחות למכונית ולהיכנס לתוכה על מנת לנסוע הלאה, לפחות עד שתאבדו אותה מסיבה זו או אחרת. אם תשיגו מכונית, תוכלו לעבור אל הרמה הבאה.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):