קטגוריות

Sas Zombie Assault 3

Sas Zombie Assault 3

אתם חיילים טירונים שנשלחים למשימה שנראית כמו משימת התאבדות – להגן על שטח עוין בפני זומבים צמאי דם. את המשימה הזו אתם אמורים לבצע כשאתם חמושים רק בנשק בסיסי, בכמה רימונים ובתושייה שלכם. מטורף? נכון, אבל לא אנשים כמוכם יירתעו מהסכנה ומהאתגר. צאו אל השטח ותראו לכולם שאתם הרבה יותר מסתם טירונים, ויש לכם את האומץ להילחם בצבא האל-מתים ולהחזיר את הזומבים למנוחת עולמים.

הוראות הפעלה: אם תרצו, תוכלו ליצור חשבון כדי לשמור את מצב ההתקדמות שלכם במשחק. אם לא, תוכלו לבחור לשחק כאורחים. לאחר שבחרתם אם ליצור חשבון או לא, תוכלו ללחוץ על Play במסך הראשי כדי להתחיל במשחק חדש.

השתמשו במקשי WASD או מקשי החצים כדי לזוז – מקש W או חץ עליון כדי לזוז למעלה, מקש S או חץ תחתון כדי לזוז למטה, מקש A או חץ שמאלי כדי לזוז שמאלה ומקש D או חץ ימני כדי לזוז ימינה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את הנשק, ולחצו על הכפתור השמאלי של העכבר כדי לירות. לחצו על מקש הרווח כדי להשתמש בנשק, לקנות תחמושת או להשתמש בתוספת כוח. לחצו על מקשי Q ו-E כדי להחליף בין הנשקים שלכם ועל מקש R כדי לטעון מחדש את הנשק. השתמשו במקש F כדי להקים מחסומים ביניכם ובין האויב. כדי לזרוק רימונים לחצו על מקש G לזריקת רימון רגיל, H לזריקת רימון קדוש ו-C לזריקת רימון מקפיא.

עליכם להשלים משימות על מנת לזכות בנקודות ניסיון ובכסף. בעזרת הכסף תוכלו לקנות ציוד ונשקים חדשים, ונקודות הניסיון יאפשרו לכם לעלות דרגות ולשפר את היכולות שלכם. אם תכשלו במשימה תקבלו כמות נמוכה משמעותית של נקודות וכסף, ואם תפסיקו משימה באמצע לא תקבלו ניקוד וכסף בכלל. ישנן מספר מפות שונות למשחק, ובכל משימה תהיה לכם מטרה שונה וחדשה להשלים, אם כי תמיד רצוי להרוג כמה שיותר זומבים ולא משנה מה המשימה שלכם. ישנן מפות מאתגרות יותר שייתנו לכם בונוסים בניקוד. כדאי לקרוא את ההוראות כדי להבין את ההבדלים בין סוגי הזומבים השונים, היכולות שלהם ודרך ההריגה המהירה ביותר שלהם.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):