קטגוריות

Blow Up Zombies
מסך מלא

Blow Up Zombies

כמו בכל יום רגיל, השעון המעורר צלצל והעיר את הגיבור שלנו לבוקר שגרתי לחלוטין. שגרתי לחלוטין, זאת אומרת, חוץ מצבאות הזומבים המצחינים והרצחניים שחיכו לו מבעד לחלון הבית. מבלי להתבלבל פנה גיבורנו הנועז אל ארגז רימוני היד שחיכה לו – כמו לכל אחד, לא? – מתחת למיטה שלו בחדר השינה. הוא מיהר לפוצץ את הזומבים קודם ולשאול לשאלות אחר כך. עזרו לגיבור לכוון את רימוני היד כדי להשמיד בחוכמה וביעילות את כל המוני הזומבים שמנסים לפרוץ אל תוך הבית שלו ולאכול לו את המוח.

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play, ולאחר קרדיט הפתיחה, לחצו על Play game כדי להתחיל משחק חדש. בחרו את הקושי שאתם רוצים במשחק (מקל ועד מאוד קשה), ולאחר מכן את הרמה שבה אתם רוצים להתחיל (אם לא שיחקתם מקודם במשחק, זו תהיה הרמה הראשונה), ואז בחרו בכפתור Play Level.

המשחק הוא בסגנון אנגרי בירדס, ועליכם לעבור כל רמה על ידי כיוון וזריקת רימונים אל הזומבים שמתחבאים בין אבנים וחביות. עליכם לפגוע בזומבים ולפוצץ את כולם על מנת לעבור לרמה הבאה. שלטו בזווית של הרימון על מנת שיגיע אל הזומבים, והשתמשו בו גם כדי לפוצץ חביות נפץ וארגזי דינמיט שיכולים לסייע לכם להשמיד את צבא האל-מתים. על כל פיצוץ תזכו בנקודות, ותוכלו גם לקבל נקודות בונוס אם תצליחו ללכוד תפוחים או שאר בונוסים. עליכם להספיק למחוק את כל הזומבים מן המסך לפני שיאזלו לכם רימוני היד. אם נגמרו לכם הרימונים לפני שהספקתם לחסל את כל האויבים, תצטרכו להתחיל את הרמה מחדש. בהצלחה!

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):