קטגוריות

Army Of The Dead

Army Of The Dead

במהלך סיור שגרתי באוקראינה נתקלה יחידת לוחמים עזי רוח בתופעה מוזרה – תושבי כפרים שלמים שברחו מבתיהם ונסו על נפשם מפני מפלצות מרושעות, שיצאו מהקברים שלהן ומתכננות לטבוח באנשים ולסעוד על בשרם. אתם משחקים את המפקד של היחידה המובחרת, הסרג'נט הבלונדיני, השרירי והעשוי ללא חת, שמגיע על מנת לחלץ אותם מהצרה ולעזור להם להתמודד עם התוקפים המפלצתיים. האם ההכשרה הצבאית שלכם והידע שלכם בתקיפה ובנשקים יעזרו לכם גם בהתמודדות עם העל-טבעי הקטלני?

הוראות הפעלה: לחצו על כפתור Play כדי להתחיל משחק חדש. השתמש בעכבר על מנת לכוון, ונסו למצוא את נקודות התורפה של האויבים שלכם, כדי לירות עליכם, לחצו על הכפתור השמאלי של העכבר. לחצו על מקש הרווח על מנת לטעון מחדש את הנשקים שלכם במקרה שאוזלת לכם התחמושת. לחצו על מקש A כדי להחליף בין הנשקים השונים שלכם. שימו לב שכל אחד מהנשקים שונה ביכולות, ביתרונות ובחסרונות שלו – לדוגמא, האקדח חלש יותר ודורש יותר יריות על מנת לחסל את המתים-החיים, אבל המחסנית שלו גדולה יותר וניתן לטעון אותו במהירות. רובה הציד, לעומת זאת, חזק משמעותית, אבל יש בו רק חמישה כדורים והוא נטען מאוד לאט.

במשחק עליכם להיכנס אל נעליו הגדולות של הסרג'נט, להגן על היחידה שלכם מפני תקיפת העל-מתים, ולירות בהם בכל נקודות התורפה על מנת להשמידם. עליכם להרוס את כל התוקפים לפני שהם מגיעים אליכם על מנת לשרוד ולעבור לדרגה הבאה. אם התוקפים יצליחו להגיע אליכם ולפגוע בכם, המשחק יגמר. אם תצליחו לשרוד את כל המתקפות, תוכלו להמשיך לשלב הבא ולראות אילו עוד מפלצות נוראיות מתכננות להרוס את האנושות כולה.

הוסף את המשחק לאתר שלך (העתק והדבק באתר):